Пудра Мінеральна SPF 15

Rating
5.00 out of 5
1 review
Пудра прекрасно тонує шкіру, вирівнюючи колір обличчя, не забиваючи при цьому пори і дозволяє шкірі дихати. Вона має антибактеріальну та протимікробну дію, захищає шкіру від негативного впливу навколишнього середовища, а також від ультрафіолетових променів. Підходить для будь-якого типу шкіри, включаючи саму чутливу.  
(1 відгук)
Количество

270грн.

Легка повітряна пудра -вуаль прекрасно тонує шкіру, вирівнюючи колір обличчя, не забиваючи при цьому пори і дозволяючи шкірі дихати. Вона має антибактеріальну та протимікробну дію, захищає шкіру від негативного впливу навколишнього середовища, а також від ультрафіолетових променів. Підходить для будь-якого типу шкіри, включаючи саму чутливу.

Активні інгридієнти:

Оксид цинку, який є физічним натуральним СПФ-фільтром, а також він володіє антибактеріальними властивостями і чудово борется з висипаннями на шкірі.

Пудра перлини – джерело мікроелементів, так необхідних для збереження її молодості.

Пудра шовку -містить в своєму складі понад 18 амінокислот, допомагає підтримувати оптимальний рівень зволоженості шкіри, чудово абсорбує залишки себума шкіри, роблячі її матовою і шовковистою.

Пудра укомплектована спонжем, але для більш зручного нанесення і для того, щоб пудра лягала тонким полупрозорим шаром, рекомендується користуватися пензликом.

 

1 review for Пудра Мінеральна

    Показувати відгуки всіма мовами (3)

  1. Віка
    5 out of 5

    :

    Пудра сподобалася, дуже легка, на шкірі майже не помітна. Єдиний мінус – незручний спонжик. Обов’язково потрібно до пудрі завести спеціальний косметичний пензлик.

Додати відгук

У Вас немає накопичувальної знижки. Будь ласка, Увійдіть,щоб побачити вашу поточну накопичувальну знижку або ідентифікуйтесь ввівши номер телефону