Эфект Ботоксу активна сироватка

Пептидна сироватка-міорелаксант зменшує глибину зморшок шляхом ослаблення нервових імпульсів. У складі гіалуронова кислота і пептидний дрон X50 Myocept (виробництва Іспанії).

130480

Очистити вибір

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/nscosmet/nscosmetics.com.ua/www/wp-content/themes/cb-cosmetico-old/woocommerce/single-product/meta.php on line 25

Основний активний компонент засобу – пептидний дрон Х50 Myocept (вир-ва Іспанії).

Що таке пептидні дрони?

Головне і найскладніше завдання косметичних інгредієнтів – проникнути крізь захисний бар’єр шкіри і потрапити саме до тих клітин, на які має бути спрямована дія засобу. Косметичні дрони є системою доставки активних компонентів, найбезпечнішими транспортними частинками, здатними рухатися до чітко поставленої мети.

Пептидні дрони – це унікальна розробка лабораторії Барселони. На стінці дрона знаходиться ліганд – особлива молекула, яка працює, як антена, яка приймає сигнали від рецепторів різних клітин і дозволяє націлюватися саме на потрібні клітини і доставляти активний компонент точно в ціль!

Пептидний дрон Х50 Myocept має ботоксоподібну дію: він послаблює нервові імпульси і розглажує мімічні зморшки. Варто зауважити, що засоби із пептидним дроном Х50 Myocept – це якісна і цілком безпечна альтернатива ін’єкціям ботулотоксину.

Сироватку створено на основі гідролату лаванди, що має чудову протизапальну та заспокійливу дію.

Також у її складі – синергія низькомолекулярної та високомолекулярної гіалуронової кислоти. Разом вони активно зволожують шкіру на різних рівнях.

Низькомолекулярна гіалуронова кислота здатна проникати крізь епідермальний бар’єр в глибинні шари шкіри. Вона виконує функцію своєрідною молекулярної губки, утримуючи вологу і надаючи шкірі пружність і свіжість.

В той час як високомолекулярна гіалуронова кислота, маючи велику молекулу, лягає на поверхні шкіри і притягує вологу з атмосфери, а також утримує її всередині.

Як правильно використовувати :.

  1. Очистити шкіру.
  2. Протерти обличчя тоніком.
  3. Нанести невелику кількість сироватки на область мімічних зморшок (лоб, міжбрів’я, гусячі лапки в куточках очей).
  4. Після того, як сироватка вбереться (2-3 хвилини), нанести крем.

Використовувати вранці і ввечері.

*Цю сироватку можна використовувати в комплексі з будь-якими нашими сироватками: Цілюща волога, Магія Молодості, Антикупероз, Чиста шкіра. В такому випадку сироватка “Ефект Ботоксу” наноситься на зону чола, міжбрів’я, куточків очей, а інша сироватка наноситься на всі інші частини обличчя, а також шию (Магія Молодості).

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів.

Термін зберігання 12 місяців. Використати протягом 3 місяців з моменту відкриття. Зберігати при температурі від +5 ˚ до +25 С. Уникати потрапляння прямих сонячних променів.

Об `єм

10 мл, 15 мл, 3 мл

Тип шкіри

жирна, зріла, комбінована, нормальна, суха, чутлива

Склад

Lavandula Hydrolate, Zemea Propanediol, Niacinamide, X50 Myocept, Sodium Hyaluronate, Sodium Alginate, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Phytate.

Відгуки

Ще немає відгуків.

Be the first to review “Эфект Ботоксу”

У Вас немає накопичувальної знижки. Будь ласка, Увійдіть,щоб побачити вашу поточну накопичувальну знижку або ідентифікуйтесь ввівши номер телефону