NS cosmetics– це українська сертифікована косметика, створена за авторською рецептурою практикуючого косметолога.

Natural Solutions cosmetics перекладається, як-косметика природних рішень. А це значить, що ми максимально використовуємо всі ресурси, подаровані нам Матінкою-Природою.

Наш девіз: Косметика повинна бути максимально ефективною і безпечною!

Для виробництва косметики ми використовуємо найкращі натуральні олії, екстракти лікарських рослин, квіткові води, ефірні олії, вітаміни, антиоксиданти, а також продукти біо- і нанотехнологій, такі як гіалуронова кислота, пептиди та інші …

Ми не використовуємо парабени, силікони, мінеральні масла, формальдегід, SLS, SLES, гормони.

Наша косметика не тестується на тваринах!

Ми використовуємо виключно сертифіковані інгредієнти і більшість з них європейського виробництва: Франції, Італії, Німеччини, Швейцарії а також деякі активні компоненти виробництва США і Англії. Багато з них мають сертифікати Ecoсert (найсуворіший стандарт в світі).

Тобто NS cosmetics – це косметика європейської якості по українським цінам.

Ми безперервно розвиваємося, наш асортимент поповнюється, а формули вдосконалюються. Адже світ косметології не стоїть на місці і ми ростемо разом з ним, ретельно стежимо за новинками і все найкраще і дієве втілюємо в наших засобах.

Наша філософія проста: ми не любимо латати дірки і маскувати дефекти. Ми створюємо таку косметику, яка працює на відновлення природного здоров’я вашої шкіри, зміцнюючи її бар’єрні функції і запускаючи найпотужніші процеси регенерації.

З турботою про Вашу красу! NS cosmetics.

 

 

У Вас немає накопичувальної знижки. Будь ласка, Увійдіть,щоб побачити вашу поточну накопичувальну знижку або ідентифікуйтесь ввівши номер телефону